Rekonstrukce bytu a bytového jádra

previous arrow
next arrow
Slider

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce  na klíč „od návrhu k realizaci”

Nabízíme Vám možnost vyřešit kompletní rekonstrukci Vašeho panelového bytu na klíč, v krátkém časovém úseku díky ideálně naplánovaným souběžným pracím.
Nemusíte složitě shánět jednotlivé řemeslníky a plánovat jejich činnosti ve Vašem bytě. U nás pracuje dobře sehraný tým, a proto se vvyhnete starostem i časovým prostojům.

Realizujeme rekonstrukce bytů v lokalitách KladnoSlaný, Beroun, Rakovník, Praha a okolí.

Jsme odborníky na rekonstrukce bytu a  bytových  jader. Podívejte se na naše bytové reference, které Vás přesvědčí o našich kvalitách.

Více o našich rekonstrukcích bytů

  • .U rekonstrukce bytů platí , že základem je dobře vyřešená dispozice a vhodně použité materiály a to v souladu se specifikací, které rekonstrukce bytů přináší. Řešení interiéru pak vychází jak z celkové koncepce rekonstrukce bytů, tak z požadavků klienta. Specializujeme se především na kompletní rekonstrukce a to hlavně bytů, kancelářských prostor, rodinných domů a v neposlední řadě činžovních domů.
  • Samozřejmostí je předem připravená detailní kalkulace všech prací včetně časové náročnosti celé rekonstrukce bytu. Jako zákazník tak máte kontrolu, co všechno si v ceně objednáváte a co nikoliv a jak dlouho bude rekonstrukce Vašeho bytu trvat a to zcela- ZDARMA
  • Jak dlouho trvá rekonstrukce?

    Kompletní rekonstrukce bytů nebo domů je časově velmi náročná. Doba rekonstrukce je individuální, závisí na velikosti bytu a rozsahu rekonstrukce a je stanovena po zpracování konkrétní nabídky, běžně se pohybuje v rozmezí 3-5 týdnů.

  • Cena bytového jádra  od 85000,- Kč vč. zařizovacích předmětů
  • Cena rekonstrukce bytu 3+1  od 260000,-Kč.
  • Obklady, dlažby a zařizovací předměty pro Vaši koupelnu si můžete vybrat z našich katalogů a to Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA

Reference rekonstrukcí jader

Přejděte do referencí, sekce rekonstrukce bytových jader.

 

Rekonstrukce bytů Praha, rekonstrukce bytů Kladno, rekonstrukce bytů Slaný, rekonstrukce bytů Beroun, rekonstrukce bytů Rakovník